Kategorie: Wszystkie | Aktualności | Moda dla niego | Moda dla niej | SLICKTeam | Sklep | Trendy | W przestrzeni życia | Zdrowie i uroda
RSS
sobota, 23 stycznia 2010
Zanurzyć się w miłości


Zawsze warto to zrobić, szczególnie w Walentynki. Miłość może pachnieć na wiele sposobów, a każdy z nich jest wyjątkowy i nasz własny - niepowtarzalny. Zapachy mają moc przywoływania z pamięci pięknych chwil, przyjemnie jest oddać się takiej sentymentalnej podróży podczas kąpieli. Sięgnąć po swój ulubiony zapach i w jednej chwili uwolnić z kolorowej, aromatycznej kapsułki cały świat doznań. Mają różne kształty i kolory, kryją w sobie całą gamę aromatów. Ich otoczka jest rozpuszczalna, wystarczy wrzucić choć jedną do gorącej kąpieli i rozluźnić się, lub... ;)
Udanych Walentynek życzy zespół SLICKa !

 Aromatyczne kapsułki do kąpieli - Sephora, 2zł/szt

Tekst i foto: Michał
wtorek, 29 grudnia 2009
Para do towarzystwa
Przepis na idealne spotkanie to rozkoszowanie się wyjątkowymi smakami w towarzystwie najbliższych. Każda okazja jest dobra, by stworzyć gorącą atmosferę podając efekty swoich kulinarnych fantazji w najlepszych naczyniach. To, co stworzone z sercem, będzie najlepszym tłem dla chwil spędzonych z przyjaciółmi czy rodziną.
Jeśli niekończące się rozmowy przy aromatycznej herbacie są tym, co lubicie najbardziej, w waszej kuchni nie może zabraknąć efektownych kubków. Bliźniacza para takich, jak te, świetnie wyrazi bez słów najpiękniejsze emocje. Ich imponująca pojemność zaspokoi nawet największe pragnienie i pozwoli jeszcze dłużej rozkoszować się smakiem napoju i przyjemnością bycia razem. Świetne dla zakochanych, najlepiej w parze. Sprawdzone!


Kubki ceramiczne Enjoy, 600ml (dostępne  w kolorze czerwonym i białym) - DUKA, 19,90zł/szt
Tekst i foto: Michał
czwartek, 03 grudnia 2009
Dom - dobre miejsce

Porządek we własnych czterech kątach to podstawa. Ale przy odrobinie pomysłowości można zadbać także o to, co za oknem.
Troska o środowisko pomoże zachować czystość powietrza i sumienia. Stańcie się bardziej przyjaźni światu z rewelacyjnym schowkiem na "foliówki". Do tej pory pozornie jednorazowe torebki, nieestetycznie zalegające w przypadkowych miejscach, będą mogły zostać wykorzystane jeszcze wielokrotnie.


Do kupienia w sklepach IKEA. Cena: 5,99zł
Tekst i foto: Michał
W stylowej oprawie


Pięknie jest wiedzieć, a wiedzę należy czerpać z najlepszych źródeł. Z pewnością każdy z nas ma swoje ulubione magazyny. Ich zgromadzone zbiory stanowią nieocenioną wartość i zwykle są starannie przechowywane. Lubimy sięgać w wolnej chwili po te najnowsze, jeszcze niedawno przyniesione z kiosku. Czemu nie zorganizować dla nich schowka wielkiego formatu!
Ten nowoczesny, czarny stojak na prasę nie został odnaleziony w ultradrogiej galerii. Pochodzi z jednego z wrocławskich secondhandów (!). Kosztował jedynie 5zł, być może dlatego, że sprzedawczynie nie potrafiły rozszyfrować zastosowania tej oszczędnej formy z tworzywa sztucznego...

Tekst i foto: Michał