poniedziałek, 07 grudnia 2009
Cześć!


Mam na imię Basia jestem dyplomowaną wizażystką-stylistką.
Ale nie dyplomy i cercyfikaty się tu liczą i nie o nich będę pisała, tylko o tym co kocham i czym chcę się dzielić na tym blogu z Wami ..
Moją miłością od zawsze i mam nadzieję na zawsze jest make-up i stylizacja , spełniam się już od kilku lat w tej dziedzinie i ciągle pogłębiam swoją wiedzę ...
 
,, Naukę i technikę można uważać za kontynuatorki magii...''
 
                                               [Antoni KępińskiRytm życia]
 
Jestem tu dla Was . Dlatego piszcie ,zadawajcie pytania i komentujcie .
Będę się starała pisać tu o rzeczach ,które mogą się przydać na co dzień (tych zupełnie przyziemnych) jak i o nowinkach oraz trendach światowych -jeśli tylko komuś pomogę będzie to dla mnie bezcenne .
Wy swoimi uwagami oraz propozycjami kształtujecie ten blog, także zapraszam serdecznie !

czwartek, 03 grudnia 2009
Zaczynamy !

Witajcie!

Mam na imię Michał, jestem fotografem. Realizuję się jako wolny strzelec, teraz także i na tym blogu, który powstał specjalnie z myślą o Was. Na zdjęciach będę starał się przedstawić Wam najlepiej jak potrafię wszystko to, co stworzy lub uzna za warte pokazania Basia - nasza wizażystka i stylistka. Będą to zarówno ubrania, jak i dodatki oraz makijaże! Niektóre z nich chętnie pokażemy na sobie my sami, ale większość stylizacji zaprezentują modelki i modele.

Ciuchy i akcesoria będą pochodziły z second handów, jak również z galerii handlowych, i będą naszą własnością lub naszych przyjaciół.

Chcemy, aby prezentowane Wam pomysły na stylizacje były kompletne. Dlatego właśnie pojawią się profesjonalne makijaże, nie mniej uwagi poświęcimy fryzurom.

Nie chcemy ograniczać się wyłącznie do fotografii. Zachęcamy do spędzenia kilku dłuższych chwil przy lekturze felietonów o modzie i stylu. Pokażemy Wam także najciekawsze elementy dekoracji wnętrz i aranżacje.

Odwiedzajcie nas systematycznie, postaramy się zaskakiwać Was czymś nowym jak najczęściej!