Blog > Komentarze do wpisu
Kolorowo plastikowo
Podczas ostatniego studyjnego spotkania naszego zespołu, rozwiązał nam się worek z kolorami :) Zbłiżająca się wiosna to dobry czas, by ponownie rozkwitnąć pełną paletą barw. Grzechem było by nie wykorzystać ożywczych promieni słońca, któremu sukcesywnie miejsca ustępują chmury. To światło daje życie kolorom, więc ubierzmy się w rozświetlone kolory!
Nie powinno zabraknąć ich ani w stroju, ani w makijażu. Soczyste, intensywne barwy pojawiają się teraz we wszystkich trendach. Folkowe suknie są jak ukwiecone łąki, a oszczędne w formie, minimalistyczne ubrania i dodatki krzyczą nasyceniem barw.
Czy także w konkurencji makijażu uda wam się zawstydzić wiosnę ? My spróbowaliśmy. Podobno na końcu tęczy jest garnuszek z klejnotami. Wierzymy, że to prawda, dlatego tym razem Magda wprowadziła do makijażu naszej modelki całą gamę barw. Błysk w oku przyda się na wiosenne miłosne podboje (nie zapomnijcie o Walentynkach!), a minicekiny na powiece bez pudła wzmocnią siłę spojrzenia spod długich, zalotnych rzęs.
Świetlisty makijaż skóry twarzy zatuszuje rumieniec, kiedy apetycznie soczyste usta ułożą się do pocałunku. Na ustach supermodne zdecydowane odcienie w całej palecie!

Po lewej:
Bluzka - Morgan
Plastikowa biżuteria i frotki - znalezione w sklepach z drobiazgami po kilka złotych

Po prawej:
Bluzka - własność modelki
Torebka - vintage

Tekst i foto: Michał
Wizaż i stylizacja: Magda
Modelka: Sandra
piątek, 05 lutego 2010, slickblog

Polecane wpisy

  • Jamming in Spring

    Mimo, że słońce rozświetla nam dni coraz częściej i mocniej, nie rezygnujmy jeszcze z ciepłych ubrań i dodatków zakrywających członki wrażliwe na zdradliwe wcze

  • Wśród kolumn i rzeźb

    W południowym upale osiołek wolno ciągnie przeładowany wózek kręta górską drogą. Tam, gdzie niebo wpada do morza, delfiny ścigają się z małą, samotną żaglówką.

  • Co widzieli Staś i Nel

    Normal 0 21 <!-- /* Style Definitions */p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; ms

Komentarze
2010/02/05 17:56:20
boskie bransoletki:)